Zubná ambulancia pre deti a dospelých

Všetci sme jedineční a výnimoční. Preto naše služby prispôsobujeme na mieru každému jednému pacientovi. Iba tak totiž budete od nás odchádzať vždy usmiati a maximálne spokojní.

Máte strach zo zubárov? U nás sa báť nemusíte. V našej zubnej ambulancii vybavenej najmodernejšími technológiami sa o vás postará náš skúsený tím špecialistov. Všetci sme odhodlane pripravení vyvracať mýty o bolestivých zubárskych zákrokoch.

Naším cieľom je vyriešiť každý jeden existujúci problém vo vašej ústnej dutine. No tam naše služby nekončia. V prvom rade kladieme veľký dôraz na predchádzanie vzniku dentálnych problémov. Z tohto dôvodu sa nesmierne tešíme všetkým pravidelným návštevníkom preventívnych prehliadok a dentálnej hygieny. Naša zubná ambulancia je vhodná aj pre deti. Radi ošetríme i vašich najmenších a poskytujeme aj laktačné poradenstvo.

Neboli ste tento rok na preventívnej prehliadke? Objednajte sa.

Dentalna hygiena pre deti a dospelych

Dentálna hygiena

Základným pilierom v liečebnom pláne je dentálna hygiena. Pomáha predchádzať zápalom ďasien, ktoré majú mnohokrát omnoho horšie následky, než iba začerveňanie. Počas dentálnej hygieny vám odstránime zubný povlak aj pod ich okrajom. Okrem toho vám na záver ukážeme, ako si správne čistiť zuby a aké kefky a pomôcky pri tom použiť.

Chcem mať žiarivý úsmev

Pedostomatológia

Tak, ako každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie, aj my chceme, aby vaše detičky odchádzali od nás vždy s úsmevom a s ešte väčším sa k nám v budúcnosti vracali. Na počiatočnom vstupnom vyšetrení skontrolujeme a zrátame zúbky a liečiť začneme od najľahších výkonov. Je pre nás dôležité, aby si na nás vaši najmenší postupne zvykli a začali nám dôverovať.

Všetko pre vaše detičky

Zubna ambulancia pre deti Bratislava
Zubna ambulancia Bratislava Karlova Ves

Konzervačná stomatológia

V našich ústach je viac ako 500 rôznych druhov baktérií, ktoré môžu zapríčiniť vznik zubného kazu. Zubný kaz sa, žiaľ, nedá liečiť. Dá sa iba odstrániť a holé miesto nahradiť plombou. V našej ambulancii máme pre vás pripravené estetické plomby z bielych materiálov.

Viac o odstránení zubných kazov

Endodoncia

Pokiaľ nie je zubný kaz včas podchytený, rozšíri sa až do drene a koreňa zuba. Zubné kanáliky vám vyčistíme a zaplníme hermetickou koreňovou výplňou. Našou snahou je vždy zub zachrániť. Pre väčší komfort robíme endodontické ošetrenie v lokálnej anestézii a s izolačnou blanou kofferdam.

Viac o ošetrení zubných kanálikov

Zubna ambulancia pre deti a dospelych
Zubna ambulancia pre deti a dospelych

Protetika

Zuby sú pre nás dôležité nielen z estetického a fonačného hľadiska, ale najmä pre ich žuvaciu funkciu. Vďaka tomu sa nám ľahšie prežúva a následne trávi potrava. V prípade, ak sa zub nedarí zachrániť a potrebujeme ho vytrhnúť, dokážeme vám ho nahradiť zubnou náhradou. Môžete si vybrať medzi korunkou, mostíkom alebo snímateľnými náhradami z rôznych materiálov. Spoločne tak dosiahneme opätovnú plnohodnotnú funkciu vašich zubov.

Bielenie zubov Pure Whitening​

Žiarivý a krásny úsmev je snom každého z nás. Tento sen vám teraz ľahko pomôžeme premeniť na skutočnosť pomocou inovatívnej metódy bielenia zubov Pure Whitening. Patríme k jedným z mála zubných ambulancií na Slovensku, ktoré používajú túto jedinečnú metódu. Garantujeme vám dosiahnutie perfektného výsledku bez ohľadu na východiskovú farbu vašich zubov.

Viac informácií o Pure Whitening

Bielenie zubov Pure Whitening
Zubna ambulancia pre deti a dospelych

Röntgen (RTG)​

Vďaka röntgenu vidíme aj veci voľným okom neviditeľné. U nás sa nemusíte báť silného a škodlivého röntgenového žiarenia. Náš moderný röntgenový prístroj zachytáva žiarenie na počítačový senzor a prenáša obraz priamo do počítača. Následkom toho sú dávky žiarenia niekoľkonásobne menšie, ako pri klasických prístrojoch.

Laktačné poradenstvo

V našej ordinácii sa špecializujeme na laktačné poradenstvo – dojčenie, strihanie detských uzdičiek a prerezávanie prvých zúbkov vašich najmenších. Vaše bábätko tak bude v rukách skúsených odborníkom ešte predtým, ako mu začnú rásť prvé zúbky.

Viac o laktačnom poradenstve

laktacna poradkyna bratislava

Poisťovne

Pre váš komfort a maximálnu spokojnosť máme zmluvu so všetkými poskytovateľmi zdravotného poistenia.
V našej ambulancii ošetrujeme v slovenskom a anglickom jazyku.

Cenník stomatologických úkonov

zubna-ambulancia-cennik