Rozžiarte svoj deň s úsmevom od Pure Whitening

Predstavte si, že odteraz môže byť každý váš deň ešte krajší, jasnejší a šťastnejší. Zoširoka sa usmievate na okolitý svet a vychutnávate si všetky jeho krásy. Váš žiarivý úsmev je nákazlivý, a preto vám ho všetci ľudia na okolí radi opätujú.

Česká firma Pure Whitening vyvinula unikátnu pokrokovú technológiu bielenia zubov, ktorá prevýši všetky vaše očakávania. Odteraz sa vaše sny o oslnivom úsmeve stávajú vašou každodennou realitou.

Čo sa skrýva za bieliacou metódou Pure Whitening a ako vlastne funguje? Ako dlho vydržia vaše zuby po jej absolvovaní biele? Náš tím si pre vás pripravil odpovede na tieto, a mnohé ďalšie otázky ohľadom unikátnej metódy bielenia zubov, ktorú ponúkame aj v našej ambulancii.

Prečo si zvoliť bielenie zubov pomocou metódy Pure Whitening?

Pure Whitening je založený na základných princípoch chémie a fyziológie, čo má za následok žiarivo biely úsmev pre každého, bez rozdielu pôvodnej farby zubov.

Na rozdiel od bežných bieliacich metód, metóda Pure Whitening má doživotný efekt. Pri bežných, tzv. ordinačných, bieleniach zubov postupom času biele sfarbenie bledne a zuby sa tak vracajú k svojej pôvodnej, tmavšej, farbe. Zuby totiž s vekom strácajú schopnosť absorbovať kyslík a bieliace faktory. Počas bežného bielenia tieto faktory prechádzajú iba tenkou vrstvou zubnej skloviny, ktorá sa časom opätovne zafarbuje. Pri metóde Pure Whitening prenikajú omnoho hlbšie.

Pure Whitening je jednou z najbezpečnejších metód bielenia zubov. V našej ordinácii používame gél s najnižšou koncentráciou peroxidu vodíka na trhu. Gély, ktoré si nanášate počas domácej fázy, obsahujú maximálne 5%. Gély v ambulancii majú iba 6% peroxidu vodíka. Počas viac ako 100 rokov používania peroxidu vodíka na bielenie zubov nebol nahlásený jediný prípad, kedy by tento spôsob poškodil zuby.

Ako funguje bielenie zubov od firmy Pure Whitening?

Pokiaľ sa rozhodnete pre žiarivo biele zuby pomocou metódy Pure Whitening, na prvom stretnutí vám zhotovíme odtlačky zubov. Presné odtlačky sú kľúčovým faktorom v 14 – 20 dňovom procese bielenia zubov.

Na základe odtlačkov vám vyhotovíme tesné nosiče. Pomocou nich si na vaše zuby budete nanášať bieliaci gél. Všetky gély, ktoré od nás dostanete sú priamo od výrobcu, neprestajne skladované pri teplote 10°C. Vďaka poctivému skladovaniu v potrebnej teplote sú gély, ako jediné na trhu, rovnako účinné tak v okamihu výroby, ako aj v okamihu nanášania a nestrácajú zo svojich bieliacich efektov. V závere absolvujete finálne bielenie u nás v ordinácii.

TIP: Pre maximálny bieliaci efekt odporúčame pred prvým bielením absolvovať dentálnu hygienu. Počas bieliaceho procesu si umývajte zuby aj po káve, červenom víne či jedle.

Bezpečné bielenie zubov s Pure Whitening

Bielenie zubov metódou Pure Whitening nemá žiadne vedľajšie účinky. Naše gély neobsahujú žiadne konzervanty, stabilizátory či glycerol. Tieto látky totiž zvyšujú citlivosť zubov, čo môže spôsobovať nepríjemné pocity pri jedení alebo pití. Napriek tomu sa vo výnimočných prípadoch prehnaná citlivosť zubov môže počas prvých pár dní prechodne dostaviť.

Dobre vedieť: Korunky, či umelé zuby sa metódou Pure Whitening vybieliť nedajú.

O výrobcovi Pure Whitening

Firma Pure Whitening má dlhoročné skúsenosti v oblasti bielenia zubov nielen na českom trhu, ale i v zahraničí. Ich cieľom je poskytnúť možnosť excelentne vybielených zubov pre každého, kto chce mať svoj úsmev o čosi žiarivejší.

Firma, ako jediná na svete, zastrešuje celý proces sama. Kontroluje výrobu a balenie produktov, ich skladovanie a prepravu. Efektívne tak eliminuje akékoľvek chyby, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť proces bielenia. Krásne biele zuby tak môžu mať aj ľudia, u ktorých predchádzajúce metódy bielenia neboli úspešné.

Túžite po žiarivo bielom úsmeve, ktorým budete oslňovať svoje okolie ešte niekoľko desiatok rokov? Pridajte sa k ďalším spokojným zákazníkom aj vy a objednajte sa na metódu bielenia zubov Pure Whitening. Doživotne žiarivý úsmev môžete mať u nás už za 360€. Aby bol výsledok čo najvýraznejší, nezabudnite sa tesne pred prvým bielením objednať na dentálnu hygienu.

Nie ste si čímkoľvek istí? Máte dodatočné otázky? V našej ambulancii vám radi poradíme.